امروز از رقبای خود پیشی بگیرید

تجارت آنلاین شما با اردپرو آغاز می شود

اردپرو از سال 92 با تیمی متخصص و خلاق در زمینه طراحی و توسعه وب، UI/UX، سئو و بازاریابی دیجیتال همراه شماست.

 • 11+

  سال سابقه

 • 202+

  پروژه موفق

 • 602+

  مشتری خوشحال

بیا شروع کنیم

ASPSQLPHPCSSJAVA

 1. اردپرو
 2. >
 3. طراحی وب سایت ریسپانسیو

 طراحی وب سایت ریسپانسیو و واکنشگرا برای تلفن همراه

تیم اردپرو پیشرو در توسعه و طراحی وب، یک طراحی وب واکنشگرا ایجاد می کند که حتی برای بزرگ ترین یا کوچک ترین صفحه نمایش ها نیز اندازه ای عالی داشته باشد. به عبارت ساده تر، وب سایت شما با موبایل، تبلت و دیگر سیستم های هوشمند بصورت استاندارد و خوانا قابل دسترسی باشد. این فناوری تطبیقی ​​سازگار با آینده است، حتی با دستگاه‌های جدیدتر و رزولوشن‌های بالاتر نیز قابل تنظیم است و نوید یک تجربه کاربری یکپارچه در حال و آینده را می‌دهد.

انتخاب یک شرکت طراحی وب ریسپانسیو با تجربه و موفق، تضمین می کند که وب سایت جدید شما از نظر سرعت، عملکرد و رندر اندازه صفحه فراتر از انتظارات است و به خوبی اجرا می شود. اردپرو یک شرکت طراحی وب واکنشگرا است و آماده است تا در صورت نیاز موارد و راه حل های سازگار با موبایل، تبلت را ارائه نماید.

بدون شک، مزایای خدمات طراحی وب سایت ریسپانسیو برای مشتریان، ارزش توجه و برنامه ریزی شما، برای انجام را دارد. با پیشرفت فناوری و عرضه بیشتر محصولات جدید از تلفن های هوشمند، تغییرات جدید و هیجان انگیزی را به همراه می آورد، شما می خواهید وب سایت شما با استفاده از بهترین خدمات طراحی وب سایت واکنش گرا ایجاد شود که به شما مزیت رقابتی در بازار تلفن همراه می دهد.

تجربه کاربری پیشرفته

دسترسی بیشتر به مخاطب

کاهش نرخ پرش

بهبود سئو

آینده نگری در طراحی

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی

سوالات متداول

شاید این سوالات درباره طراحی وب واکنشگرا مشکل شما را حل کند.
خدمات طراحی وب ریسپانسیو چیست؟

طراحی وب سایت ریسپانسیو رویکرد و اقداماتی برای طراحی و توسعه وب است که هدف آن ایجاد وب سایت هایی سازگار و پاسخگو با اندازه های مختلف صفحه نمایش دستگاه های مختلف است. این تضمین می‌کند که چیدمان، محتوا و عناصر رابط کاربری وب‌ سایت برای دستگاه‌های مختلف مانند رایانه‌های رومیزی، لپ‌تاپ، تبلت و گوشی‌های هوشمند بهینه شده است و تجربه کاربری مطلوبی ایجاد می‌کند و فرصت‌های تجاری را افزایش می‌دهد.

چرا طراحی وب ریسپانسیو مهم است؟

طراحی وب ریسپانسیو یا واکنشگرا مهم است چون تجربه ای سازگار و کاربرپسند را در دستگاه های مختلف ارائه می دهد که بسیار مهم است. با افزایش استفاده از دستگاه‌های تلفن همراه برای دسترسی به اینترنت، وب‌سایت‌های واکنش‌گرا تضمین می‌کنند که کاربران به راحتی می‌توانند بدون توجه به دستگاهی که از آن استفاده می‌کنند، در یک سایت حرکت کرده و با آن تعامل مفید و سازنده ای داشته باشند. علاوه بر این نکات، طراحی واکنشگرا می تواند رتبه سایت شما را در موتورهای جستجو افزایش داده و موجب رضایت کلی کاربر شود.

طراحی واکنشگرا چگونه پیاده سازی می شود؟

طراحی ریسپانسیو معمولا با استفاده از ترکیبی از شبکه های انعطاف پذیر، پرسش های رسانه ای و تکنیک های CSS (Cascading Style Sheets) اجرا می شود. شبکه‌های انعطاف‌پذیر محتوا را قادر می‌سازد تا طرح‌ بندی خود را بر اساس اندازه صفحه تنظیم کند، در حالی که درخواست‌های رسانه ویژگی‌های دستگاه خاص را برای اعمال سبک‌های مختلف CSS هدف قرار می‌دهند. عناصری مانند تصاویر و ویدیوها نیز می توانند با استفاده از ویژگی های HTML مناسب پاسخگو شوند.

مزایای طراحی وب سایت ریسپانسیو چیست؟

طراحی وب واکنشگرا چندین مزیت به شما ارائه می دهد از جمله تجربه کاربری بهبود یافته، افزایش دسترسی مخاطبان به وب شما، نتایج سئوی بهتر از طریق رتبه بندی جستجوی بالاتر و تعمیر و نگهداری ساده و سایتی با آینده (به این معنی که وقتی دستگاه هایی با اندازه های مختلف صفحه روانه بازار می شوند، سایت واکنش گرا شما بدون نیاز به تغییرات، با آنها تطبیق داده خواهد شد).

آیا در طراحی وب سایت واکنش گرا چالشی وجود دارد؟

بله، ممکن است وجود داشته باشد. به عنوان مثال: طرح‌های پیچیده ممکن است برای انطباق با صفحه‌ نمایش‌های کوچک‌ تر چالش‌برانگیز باشد، که نیاز به بررسی دقیق و اولویت‌ بندی محتوا دارد. برای اطمینان از عملکرد و طراحی سازگار در دستگاه‌ها و مرورگرهای مختلف، آزمایش کامل لازم است. زمان توسعه ممکن است بیشتر از ایجاد یک سایت با طرح ثابت باشد. برخی از عناصر طراحی ممکن است نیاز به ساده سازی یا تنظیم مجدد داشته باشند تا صفحه نمایش های کوچکتر را در خود جای دهند.