امروز از رقبای خود پیشی بگیرید

تجارت آنلاین شما با اردپرو آغاز می شود

اردپرو از سال 92 با تیمی متخصص و خلاق در زمینه طراحی و توسعه وب، UI/UX، سئو و بازاریابی دیجیتال همراه شماست.

 • 11+

  سال سابقه

 • 202+

  پروژه موفق

 • 602+

  مشتری خوشحال

بیا شروع کنیم

ASPSQLPHPCSSJAVA

 1. اردپرو
 2. >
 3. تجزیه و تحلیل UI/UX

 ما پتانسیل های استفاده نشده را با تجزیه و تحلیل UI/UX کشف می کنیم

با بهره‌ گیری از تجزیه و تحلیل تجربه کاربری ما، اشکالات پنهان و نشانه‌های ناوبری نامشخصی را کشف کنید که نتیجه آن می شود، تبدیل و رضایت مشتری، که در آخخر باعث افزایش فروش می شود. با تیم متخصصان طراحی و تبدیل وب سایت ما، با کاهش تعامل کاربر و نرخ تبدیل ضعیف که پتانسیل برند شما را منعکس نمی کند، خداحافظی کنید.

خدمات تجزیه و تحلیل ARDPRO با استفاده از ساختار گزارش تجزیه و تحلیل عمیق UI/UX، برای شناسایی و کاهش مسائل رایج و در عین حال پیچیده مانند رابط های کاربری ناسازگار، پیچیدگی های ناوبری، و طراحی بی پاسخ که مانع از تعامل یکپارچه کاربر می شود، طراحی شده است تا از کوچکترین فرصت، بیشترین بهره را کسب کنید.

اطلاعات دقیق

استراتژی های سفارشی

تعامل سازنده و پیشرفته

افزایش نرخ تبدیل

مزیت رقابتی

کاهش نرخ پرش

سوالات متداول

شاید این سوالات درباره تجزیه و تحلیل UI/UX مشکل شما را حل کند.
چگونه تجزیه و تحلیل، تجربه کاربر وب سایت من را بهبود می بخشد؟

تجزیه و تحلیل ما بینش عمیقی در مورد رفتار کاربر، ترجیحات و نقاط رنجش آنها را ارائه می دهد. ما مشکلات طراحی UI/UX، ناوبری و عملکرد را شناسایی و کاهش می دهیم که طبیعتا باعث افزایش تعامل کاربر با وب سایت، کاهش نرخ پرش یا خروج و افزایش تبدیل می شود. استراتژی های مناسب ما تجربه کاربری شخصی، بصری و کارآمد را تضمین می کند.

چه روش هایی در تحلیل UI UX استفاده می شود؟

تیم ما ترکیبی از روش‌های کمی و کیفی از جمله بررسی تحلیلی، آزمایش کاربر و نظرسنجی را به کار می‌گیریم. هر تکنیک برای به دست آوردن بینشی در مورد تعاملات، رفتارها و ترجیحات کاربر طراحی شده است و از درک جامع و توسعه استراتژی هدفمند اطمینان حاصل می کند.

اطمینان می‌دهید که استراتژی‌هاب به کار رفته با برند ما هماهنگ هستند؟

استراتژی های ما با هدف تجزیه و تحلیل دقیق نام تجاری ساخته شده اند. ما اطمینان می‌ دهیم که هر توصیه‌ ای با اخلاق، اهداف و ترجیحات مخاطبان شما مطابقت دارد. پیاده‌ سازی‌ها تجربه کاربر را افزایش می‌دهند و هویت و ارزش‌های برند شما را تقویت می‌کنند.

روند تجزیه و تحلیل UX چقدر طول می کشد؟

جدول زمانی بسته به پیچیدگی وب سایت و نیازهای مشتری خاص سفارشی می شود. ما یک تجزیه و تحلیل کامل و دقیق را برای ارائه بینش‌ ها و استراتژی‌ های عملی که مزایای ملموس و درازمدت را به همراه دارد، و اطمینان از بهبود UI/UX و تعامل کاربر را در اولویت قرار خواهیم داد.

آیا می توانم انتظار افزایش ترافیک پس از تجزیه و تحلیل را داشته باشم؟

بله، مشتریان ما معمولاً افزایش ترافیک، افزایش تعامل کاربر و بهبود نرخ تبدیل را پس از اجرا و پیاده سازی تجربه می‌کنند. استراتژی‌های ما بر بهینه‌ سازی UI/UX متمرکز شده‌اند، وب‌سایت را کاربرپسندتر و پاسخگو کرده، که منجر به رضایت و حفظ کاربر بیشتر می‌ شود.