امروز از رقبای خود پیشی بگیرید

تجارت آنلاین شما با اردپرو آغاز می شود

اردپرو ارائه دهنده خدمات طراحی سایت، سئو سایت، خدمات پشتیبانی سایت، تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ در اردبیل

 • 11+

  سال سابقه

 • 202+

  پروژه موفق

 • 602+

  مشتری خوشحال

 • هاست رایگان
 • دامنه رایگان
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان

خدمات پشتیبانی سایت در اردبیل

مقدمه ای درباره پشتیبانی سایت در اردبیل پرو ارائه خواهیم داد و بعد به بخش های مختلف آن پرداخت خواهیم کرد که امیدواریم تا آخر این مقاله با ما همراه شوید.

یک وب سایت بعد از گذر مراحل طراحی که خود به چند بخش متفاوت تقسیم شده است مانند سئو سایت ، کد نویسی، طراحی گرافیکی و غیره، نیاز به پشتیبانی و نگهداری سایت دارد. به یقین می توان گفت که پشتیبانی وب سایت نسبت به طراحی آن می تواند مهم تر باشد. شما فرض کنید یک درخت کاشته اید و هدفتان بار دهی درخت می باشد، اگر به آن درخت رسیدگی نشود چه اتفاقی خواهد افتاد؟ عدم پشتیبانی از آن درخت ثمره ای جزء از بین رفتن زحمات چند ماهه شما نخواهد داشت.

در مجموعه طراحی سایت اردبیل پرو، غیر از پشتیبانی رایگان برای سایت های طراحی شده توسط خود گروه، خدمات پشتیبانی به سایت های طراحی شده در بیرون از مجموعه نیز صورت می گیرد. با کلیک روی خدمات پشتیبانی سایت اردبیل پرو می توانید پک مورد نظر خود را انتخاب و ثبت نمایید.

بیا شروع کنیم

پشتیبانی سایت وردپرسی در اردبیل

وردپرس یکی از محبوبترین CMS های طراحی سایت می باشد که طرفداران بیشماری دارد که اکثر سایت های ایرانی و خارجی از این سیستم مدیریت محتوا استفاده می کنند.

وردپرس نیز به مانند دیگر سیستم های مدیریت محتوا نیاز به پشتیبانی دارد از جمله آن می توان به بروزرسانی مداوم و به موقع وردپرس و افزونه های نصب شده بر روی آن اشاره کرد تا باگ های امنیتی برطرف شود.

هزینه پشتیبانی سایت

هزینه پشتیبانی سایت در سه پلن 1ماهه 6ماهه و 12 ماهه مشخص شده است که با مراجعه به این قسمت ( پشتیبانی سایت ) می توانید لیست قیمت ها را مشاهده نمایید.

همچنین برای رفع موردی مشکلات سایتتون نیز می توانید با ما تماس گرفته و نسبت به رفع مشکل مورد نظر اقدام نمایید.

جهت دریافت خدمات غیر حضوری با شماره های 09357881083 – 045334227779 تماس حاصل فرمایید.

پشتیبانی سایت اردبیل

دوستانی که در اردبیل و یا دیگر شهرهای ایران دارای وب سایتی برای معرفی محصولات و خدمات خود هستند و دانش کافی برای مدیریت تخصصی آن را ندارند، برای پشتیبانی سایت خود با ما در تماس باشند.

 

آموزش پشتیبانی سایت در اردبیل

اردبیل پرو علاوه بر طراحی و پشتیبانی سایت، زمینه ای برای آموزش پشتیبانی از سایت کاربران ایجاد کرده است که در طول پشتیبانی، نکات عمومی و کلیدی مدیریت سایت نیز به مشتریان جهت یادگیری ارائه می گردد.

همین حالا وب سایت خود را سفارش دهید و یا در صورتی که وب سایتی دارید، برای ارتقاء و باز طراحی اقدام نمایید

بیا شروع کنیم

خدمات پشتیبانی فنی سایت در اردبیل

با انتخاب هر یک از پلن های پشتیبانی ما، پشتیبانی فنی سایت شما بصورت دقیق صورت می گیرد از جمله: رفع ارورهای متداول موجود در سایت، برطرف کردن مشکلات فنی هاست و دامنه، حل مشکلات ایجاد شده در کدهای استفاده شده در وب سایت و ...

مهارت ها